Lambertz Piernikowe ludziki w czekoladzie mlecznej 200g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 857583_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lambertz Piernikowe ludziki w czekoladzie mlecznej
Parametry produktu
| Typ | Pierniki |
|---|---|
| Smak | czekoladowy, Owocowy |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, tłuszcz kakaowy, słodka serwatka w proszku (mleko), odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny (mleko), olej słonecznikowy, substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu; syrop cukru skarmelizowanego, emulgatory: lecytyny sojowe, polirycynooleinian poliglicerolu; laktoza (mleko), przyprawy, naturalny aromat pomarańczowy, sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lambertz polonia sp z o.o. ulica i numer: katowicka 170 kod pocztowy i miasto: 41-705 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1650 kJ |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 69,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: