Osełka z Garwolina Masło Ekstra 200g OSM Garwolin
Wystaw opinię o produkcie
Masło Ekstra wyprodukowane ze śmietanki pasteryzowanej poddanej zmaśleniu z dodatkiem koncentratu kwasu mlekowego i aromatu formowane w kostki
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 988136
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spożycia lub jako półprodukt |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana, koncentrat kwasu mlekowego, aromat |
| Zawartość tłuszczu | 82 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska garwolin ulica i numer: ogrodowa 17 kod pocztowy i miasto: 08-410 wola rębkowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 350 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: