Masło ekstra OSM Garwolin 200g
Wystaw opinię o produkcie
GAR_MASLO_200G_EXTRA
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 308270
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Masło ekstra wyprodukowane przez osm garwolin jest doskonałym wyborem dla konsumentów ceniących masło o zawartości 82% tłuszczu pochodzenia tylko zwierzęcego.
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana, barwnik: beta-karoten. |
| Zawartość tłuszczu | 82 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Garwolin Ulica i numer: Ogrodowa 17 Kod pocztowy i miasto: 08-410 Wola Rębkowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 744 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3061 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 57 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 82 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: