Omo White 5,4kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 480448
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Omo Automat White to proszek do prania tkanin białych. Oprócz skutecznego czyszczenia i usuwania plam, sprawia, że biel utrzymuje się dłużej i pozostaje świeża, nawet przy częstym praniu.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | Zeolity, anionowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne, wybielacz na bazie tlenu, polikarboksylany, mydło, fosfoniany, enzymy, kompozycje zapachowe, wybielacze optyczne. |
| Dozowanie | 50 gram |
| Dodatkowe właściwości | Oprócz skutecznego czyszczenia i usuwania plam, sprawia, że biel utrzymuje się dłużej i pozostaje świeża, nawet przy częstym praniu. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 5,4 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 108 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 50 g |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/69/5/1369537.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działanie drażniące na skórę, działanie drażniące na oczy. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 5,4 kg |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Krótki opis marketingowy | Omo automat white to proszek do prania tkanin białych. oprócz skutecznego czyszczenia i usuwania plam, sprawia, że biel utrzymuje się dłużej i pozostaje świeża, nawet przy częstym praniu. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem., Po użyciu umyć ręce., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Szczelnie zamykać pokrywę., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 90 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: