Lovela Baby Proszek do Prania White 4,1 kg
Wystaw opinię o produkcie
Lovela to Hipoalergiczny proszek do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz ubranek dziecięcych.
Polecany również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz AZS (atopowym zapaleniem skóry).
Doskonały do prania ubrań całej rodziny.
Dlaczego warto stosować proszek Lovela?
hipoalergiczny - skład opracowany specjalnie z myślą o nawet bardzo wrażliwej skórze
testowany klinicznie - bezpieczny nawet dla noworodków już od pierwszego dnia życia
może być stosowany przez osoby z alergiami i chorujące na AZS (atopowe zapalenie skóry)
skutecznie usuwa zabrudzenia
nie zawiera wybielaczy optycznych i enzymów
nie zawiera sztucznych barwników i alergenów
dobrze się wypłukuje
ma delikatny, neutralny zapach
łagodny dla skóry rąk
przeznaczony do prania zarówno w pralkach automatycznych, jak i do prania ręcznego oraz namaczania
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 709276
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lovela to Hipoalergiczny proszek do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz ubranek dziecięcych.
Polecany również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz AZS (atopowym zapaleniem skóry).
Doskonały do prania ubrań całej rodziny.
Dlaczego warto stosować proszek Lovela?
hipoalergiczny - skład opracowany specjalnie z myślą o nawet bardzo wrażliwej skórze
testowany klinicznie - bezpieczny nawet dla noworodków już od pierwszego dnia życia
może być stosowany przez osoby z alergiami i chorujące na AZS (atopowe zapalenie skóry)
skutecznie usuwa zabrudzenia
nie zawiera wybielaczy optycznych i enzymów
nie zawiera sztucznych barwników i alergenów
dobrze się wypłukuje
ma delikatny, neutralny zapach
łagodny dla skóry rąk
przeznaczony do prania zarówno w pralkach automatycznych, jak i do prania ręcznego oraz namaczania;
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgniecia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. UFI: 5ND0-C03Q-C00C-2U8Q
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 15%-30%: zeolity,5%-15%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, mydło, kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | w zależności od zabrudzenia |
| Dodatkowe właściwości | bezpieczny dla skóry noworodków, niemowląt i dzieci od pierwszego dnia życia |
| Waga jednostkowa brutto | 4,1 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 41 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 100 g |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/72/0/1172016.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H319 Działa drażniąco na oczy |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 4,1 kg |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: