Olimp Sport Nutrition Protein Bar Dubai Chocolat 40g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 63326
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przepyszny baton Olimp Protein Bar o smaku Dubai Style Chocolate jest idealną propozycją dla osób, które szukają zdrowej przekąski klasy premium! To dopracowana kompozycja smaku i jakości stworzona dla tych, którzy oczekują po prostu więcej! Aż 39% prawdziwej pasty pistacjowej (100% pistacji) nadaje przekąsce marki Olimp Sport Nutrition głębokiego, naturalnego aromatu, który rozpieszcza zmysły.
Inspirowany smakiem dubajskiej czekolady baton Olimp Protein Bar nie zawiera utwardzanych tłuszczów, polioli, sztucznych aromatów, substancji wypełniających i miksu orzechów. To przekąska jak z najlepszej cukierni, tyle, że z białkiem, które pomaga we wzroście i utrzymaniu masy mięśniowej. Każdy baton zawiera 6,8 g protein (17 g białka w 100 g) i 216 kcal. Świetnie sprawdzi się jako zdrowa przekąska w okresie okołotreningowym lub w trakcie aktywnego dnia.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Typ produktu | Baton |
| Skład | 39% pasta pistacjowa (100% pistacje), 27% czekolada mleczna [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator – lecytyny (sojowe); naturalny aromat waniliowy], biała czekolada [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, emulgator – lecytyny (sojowe), naturalny aromat waniliowy], 6% ciasto kataifi_ (maka pszenna, woda), syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, koncentrat białek serwatkowych wpc (z mleka), sól, emulgator – lecytyny (sojowe) |
| Smak | pistacjowy |
| Dawkowanie | 1 baton na dobę |
| Sposób przygotowania | Produkt gotowy do spożycia. |
| Warunki przechowywania | W miejscu chłodnym, Chronić przed wilgocią, Chronić przed światłem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 183 dni (dzień) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olimp laboratories sp. z o. o. ulica i numer: pustynia 84f kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Temperatura przechowywania | poniżej 25 °C |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kJ | 2244 kJ |
| Zawartość soli | 0,47 g |
| Cukry | 29 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 900 kJ |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 216 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
| Zawartość błonnika | 5 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,19 g |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Wartość energetyczna kcal | 538 kcal |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: