Olimp Labs Collagen shot o smaku ananasowym 25ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 381888
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Olimp Collagen™ to suplement diety w formie płynnej w postaci shota z wysoko przyswajalnym hydrolizatem kolagenu rybiego ECOllagen®, kwasem hialuronowym, a także witaminami dobranymi pod kątem ich cennych właściwości. Produkt jest dostosowany do potrzeb kobiet, które dbają o promienny, zdrowy wygląd skóry, a także mocne, piękne włosy i paznokcie. W składzie produktu Olimp Collagen znajdziemy: ECOllagen® – aż 10 000 mg hydrolizatu kolagenu zawierającego peptydy kolagenowe o niskiej masie molekularnej (1000-2000 Da), Kwas hialuronowy – szeroko stosowany w pielęgnacji nawilżającej skórę, posiada właściwości wiązania wody2, Witaminę C – wpływającą na prawidłową produkcję kolagenu, Ryboflawinę oraz niacynę – pomagające zachować zdrową skórę, Biotynę – przyczyniająca się do zachowania zdrowych włosów, Cynk – pomagający zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie. Suplement diety Olimp Collagen™ w formie shota to produkt w linii beauty z wyjątkową kompozycją składników aktywnych o smaku anansowym. Zawiera substancje słodzące. Bez dodatku cukrów. 1 Dzięki zawartości cynku. Biotyna pomaga zachować zdrową skórę i włosy. 2 Dermatoendocrinol. 2012 Jul 1; 4(3): 253–258 Uwaga: nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olimp laboratories sp. z o. o. ulica i numer: pustynia 84f kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Postać leku | Płyn |
| Skład | Składniki: woda, hydrolizat kolagenu rybiego ecollagen® (ryby), odtworzony sok jabłkowy z koncentratu soku jabłkowego (20%), regulatory kwasowości – kwas cytrynowy, cytryniany sodu, kwas l-askorbinowy – wit. c, diglicynian cynku (albion™) – cynk, aromat, amid kwasu nikotynowego – niacyna, substancje słodzące – acesulfam k, sukraloza; hialuronian sodu – kwas hialuronowy, ryboflawina – wit. b2, d-biotyna – biotyna. |
| Przeznaczenie | Dla kobiet, Dla mężczyzn |
| Zastosowanie | Odżywcze |
| Wskazania | - |
| Przeciwwskazania | Poniżej 12 roku życia |
| Sposób przyjmowania leku | Doustnie |
| Dawkowanie | Zawartość 1 ampułki (25 ml) spożyć raz dziennie po posiłku. nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. |
| Wydawanie suplementu | Bez recepty |
| Typ pakowania | Fiolki |
| Przechowywanie | chronić przed światłem, W miejscu chłodnym, W oryginalnym opakowaniu, W miejscu niedostępnym dla dzieci |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 720 op. zb. (DU) |
| Zawartość netto | 25 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk | 20 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C | 320 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 2000 μg/100ml |
| Ryboflawina (witamina B2) | 5,6 mg/100ml |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 64 mg/100ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: