Olimp Sport Nutrition Energy+bar 45g peanut caramel
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 92302
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Olimp Energy+ Bar to fit przekąska idealna dla każdego, kto jest aktywny i nie chce rezygnować z pysznego smaku oraz wsparcia swojego organizmu. Oprócz porcji węglowodanów (23 g), batonik wzbogaca codzienną dietę o magnez, witaminy C i E, witaminy z grupy B (tiamina, niacyna, B6, B12, kwas pantotenowy) oraz kofeinę pochodzącą z guarany.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Typ produktu | Baton |
| Skład | Orzeszki ziemne (arachidowe) 25,5%, czekolada mleczna 25% [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator – lecytyny (sojowe); naturalny aromat waniliowy], syrop glukozowy, ekstrudowane płatki zbożowe [mąka ryżowa, mąka pszenna, sól, mąka kukurydziana, cukier, krystalizowany słód jęczmienny], mleko zagęszczone, maltodekstryna, syrop cukru inwertowanego, olej roślinny (słonecznikowy), substancja utrzymująca wilgoć – glicerol; emulgator – lecytyny (sojowe); sól, aromat, octan dl-alfa-tokoferylu – wit. e, kwas l-askorbinowy – wit. c, chlorowodorek pirydoksyny – wit. b6, chlorowodorek tiaminy – tiamina (wit. b1), amid kwasu nikotynowego – niacyna, cyjanokobalamina – witamina b12, d-pantotenian wapnia – kwas pantotenowy, tlenek magnezu – magnez, ekstrakt z guarany 0,1% [kofeina] |
| Smak | Karmelowy, orzechowy |
| Dawkowanie | Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci oraz kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 50 mg/ 100 g). zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. |
| Sposób przygotowania | Produkt gotowy do spożycia. po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
| Warunki przechowywania | Chronić przed światłem, W temperaturze pokojowej |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olimp laboratories sp. z o. o. ulica i numer: pustynia 84f kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Temperatura przechowywania | poniżej 25 °C |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Wartość odżywcza
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kJ | 1929 kJ |
| Zawartość soli | 0,92 g |
| Cukry | 28 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 886 kJ |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 212 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
| Zawartość błonnika | 2,6 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,41 g |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Wartość energetyczna kcal | 461 kcal |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (%RWS) | 80 %RWS |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 100 %RWS |
| Tiamina (%RWS) | 80 %RWS |
| Witamina C | 80 mg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 80 %RWS |
| Magnez (%RWS) | 40 %RWS |
| Witamina E | 9,6 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,88 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 12,8 mg/100g |
| Witamina B12 | 2 μg/100g |
| Magnez | 150 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 80 %RWS |
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 80 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: