ACTIVLAB ElectroVit NA KACA Shot - jabłko - brzoskwinia (buteleczka 80 ml) Suplement diety
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 161408
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
ElectroVit® Na Kaca Shot to funkcjonalny shot z elektrolitami, glukozą, witaminami z grupy B i ekstraktem z opuncji figowej, który wspiera regenerację organizmu po imprezie.
✅ Nawadnia i uzupełnia elektrolity
✅ Wspiera wątrobę i układ nerwowy
✅ Zmniejsza zmęczenie i znużenie
✅ Smak: jabłkowo-brzoskwiniowy – lekki i orzeźwiający
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unipro sp. z o.o ulica i numer: targowisko 553 kod pocztowy i miasto: 32-015 kłaj pl |
| Postać leku | Płyn |
| Skład | Woda; glukoza; sok jabłkowy (17%) z zagęszczonego soku jabłkowego; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytryniany sodu; sok cytrynowy (3%) z zagęszczonego soku cytrynowego; sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez); dwuwinian choliny; n-acetylo-l-cysteina; aromaty; ekstrakt z owoców opuncji figowej (opuntia ¬ficus-indica); substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; substancja słodząca: sukraloza; witaminy: niacyna (amid kwasu nikotynowego), kwas pantotenowy (d-pantotenian wapnia), witamina b12 (cyjanokobalamina), witamina b6 (chlorowodorek pirydoksyny), tiamina (monoazotan tiaminy), ryboflawina. |
| Przeznaczenie | Dla kobiet, Dla mężczyzn |
| Zastosowanie | Odżywcze |
| Wskazania | Wspiera regenerację |
| Przeciwwskazania | Ciąża, Karmienie, Poniżej 12 roku życia |
| Sposób przyjmowania leku | Doustnie |
| Dawkowanie | 1 shot |
| Wydawanie suplementu | Bez recepty |
| Typ pakowania | Butelki |
| Przechowywanie | W oryginalnym opakowaniu, Chronić przed wilgocią |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 672 op. zb. (DU) |
| Zawartość netto | 80 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 600 dni (dzień) |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 3 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (%RWS) | 50 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,7 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,7 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 16 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,55 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8 mg/100g |
| Witamina B12 | 1,25 μg/100g |
| Magnez | 60 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 50 %RWS |
| Sód | 180 mg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: