Okocim 4,5% Mocna pomarańcza puszka 500 ml sk
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 661163
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Okocim 4,5% Mocna pomarańcza Puszka 500 ml, czteropak
Parametry produktu
| Rodzaj | Radler |
|---|---|
| Smak podstawowy | Pomarańczowy |
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, cukier, sok z pomarańczy z koncentratu (0,5%), dwutlenek węgla, kwas (kwas cytrynowy), stabilizator (guma akacjowa), naturalne aromaty, barwnik (karoteny), chmiel, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe ze stewii) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: carlsberg polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. krakowiaków 34 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 43 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 180 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: