Lager bezalkoholowy 330 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 445491
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jasne piwo bezalkoholowe, warzone według receptury Arcyksiążęcego Browaru Cieszyn.
Swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza specjalnie prowadzonej fermentacji w otwartych kadziach. Pełny i orzeźwiający smak z wyczuwalną goryczką i wyraźnym chmielowym aromatem, to znak rozpoznawczy naszego Lagera bezalhkoholowego.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Chmiel |
| Zawartość alkoholu | <0,5 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 330 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, chmiel, drożdże |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arcyksiążęcy browar zamkowy cieszyn sp z o.o. ulica i numer: dojazdowa 2 kod pocztowy i miasto: 43-400 cieszyn pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 95 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| IBU (International Bitterness Units) | 2 – piwa ze średnią, zrównoważoną goryczą np. piwa marcowe, lagery, stouty |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 85 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | <0,4 |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: