Ogórki konserwowe luksusowe 900g produkt pasteryzowany Dawtona
Wystaw opinię o produkcie
Chrupiacy ogorek i aromatyczna zalewa to idealna kompozycja by stworzyc wysmienity dodatek do kanapek, salatek lub dan obiadowych
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 340889
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Chrupiacy ogorek i aromatyczna zalewa to idealna kompozycja by stworzyc wysmienity dodatek do kanapek, salatek lub dan obiadowych
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 900 g |
| Składniki | Ogórki, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy ( w tym gorczyca) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 470 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 132 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: