Ogórki ćwiartki 720 ml Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
Ogórki ćwiartki Rolnik to kwintesencja smaku i świeżości, w praktycznej formie. Precyzyjnie pokrojone w ćwiartki, te ogórki są idealne do bezpośredniego spożycia, ale również jako dodatek do różnych potraw. Zanurzone w naszej specjalnej, octowej marynacie, oferują doskonałą równowagę między słodyczą a pikantnością. Są nie tylko smakowite, ale i wygodne w użyciu – doskonałe na grilla, do sałatek czy jako baza dla domowych sosów. Ogórki ćwiartki Rolnik to nowy sposób na cieszenie się smakiem, w nowoczesnej odsłonie. Idealne na każdą okazję, od rodzinnego obiadu po wyjątkowe przyjęcia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 243254
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Krojone, Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 670 g |
| Składniki | Ogórki, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, barwnik: ryboflawiny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 360 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,97 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Pojemność | 720 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa rolnik spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: