Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 25821_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
receptura i metoda wytwarzania. Produkowany od 1932 roku; najwyższej jakości składniki. Doskonały do marynat mięsnych i warzywnych. Uprawniony do oznaczania znakiem jakości Q.
Parametry produktu
| Pojemność | 500 ml |
|---|---|
| Składniki | ocet spirytusowy 10% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wytwórcza spółdzielnia pracy społem ulica i numer: mielczarskiego 93-95 kod pocztowy i miasto: 25-726 kielce pl |
| Krótki opis marketingowy | Ocet kielecki spirytusowy 10% |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 72 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony do celów spożywczych. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do bezpośredniego spożycia używać w stanie rozcieńczonym w stosunku 1:2 |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: