KAMIS Musztarda stołowa 185g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 217506_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Musztarda stołowa to łagodna wersja klasycznej musztardy. Swoim delikatnym, lekko słodkawym smakiem z kwaskową nutą podkreśli zarówno smak dań warzywnych, jak i mięsnych. Idealna do zapiekanek piknikowych, ziemniaczanych i sałatek. Możesz dodać ją do ciepłych i zimnych sosów, na przykład: musztardowego, pieczeniowego, czy beszamelu. Możesz stworzyć na jej bazie aromatyczny dip do grillowanych warzyw i mięs. Doskonale sprawdzi się z piklami na kanapce i w burgerze.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, ocet jabłkowy. Może zawierać zboża zawierające gluten. |
|---|---|
| Rodzaj | Stołowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 185 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
| Produkt wegański | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 369 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 2,56 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,7 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: