OGÓRKI KISZONE POLSKA 400G URBANEK
Wystaw opinię o produkcie
Domowy smak ogórków? Tak, to jest możliwe! Ogórki kiszone marki Urbanek smakują jak te, zrobione przez nasze babcie. Są w 100% naturalne, bez konserwantów i sztucznych dodatków. Można je podawać jako przystawkę, użyć jako składnik sałatek lub dań obiadowych, a także wykorzystać do przygotowania zupy ogórkowej. Wyśmienite jako dodatek do tatara lub śledzia. Produkt ten dostępny jest również w opakowaniach typu doypack , dzięki temu przechowywanie produktu po otwarciu jest łatwe i umożliwia wielokrotne zamykanie i otwieranie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 563664
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
OGÓRKI KISZONE POLSKA 400G URBANEK
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 400 g |
| Składniki | Ogórki, woda, sól, mieszanka przypraw |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 750 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Technika utrwalenia | kiszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bracia Urbanek sp. z o.o. (dawniej Firma Bracia Urbanek Andrzej i Jacek Urbanek Spółka Jawna) Ulica i numer: Katarzynów 59 F Kod pocztowy i miasto: 99-400 Łowicz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 11 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 44 kJ |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: