Ogórki po cygańsku Provitus 480G
Wystaw opinię o produkcie
produkt wysokiej jakości
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 338137
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Krojone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 480 g |
| Składniki | ogórki krojone (56%), cebula (18%),woda, koncentrat pomidorowy (8%), cukier, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,82 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PROVITUS Dąbrowscy, Malesa Sp. JawnaUlica i numer: Weteranów 149Kod pocztowy i miasto: 05-250 Radzymin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: