Nedis Czujnik dymu, czadu, tlenku węgla DTCTCS10WT
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 128076
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zadbaj o bezpieczeństwo domu z czujnikiem dymu i tlenku węgla Nedis! Wykrywa zarówno dym, jak i CO, alarmując Cię w porę potężnym sygnałem 85 dB. Spełnia normy EN 14604 i EN 50291, gwarantując niezawodność. Wbudowana bateria litowa działa do 10 lat, eliminując konieczność wymiany. Łatwo dostępny przycisk testu/pauzy umożliwia szybką obsługę jedną ręką. Montaż jest prosty – zestaw zawiera śruby i uchwyt. Postaw na sprawdzoną ochronę i ciesz się spokojem!
Parametry produktu
| Wymiary (SxWxG) | 134 x 134 x 40 mm |
|---|---|
| Rodzina kolorów | Biały |
| Materiał wykonania | Abs, plastik |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Napięcie | 3 V |
| Poziom ochrony IP | Certyfikat en 14604 i en 50291 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Kolor producenta | Biały |
| Czy baterie są wymagane? | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ck mediator polska spółka z o.o. s.k. ulica i numer: ul. patriotów 110 lok. 116 kod pocztowy i miasto: 04-844 warszawa pl |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: