Cyrkulator Profi Care PC-VL 3067 50 cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 539490
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cyrkulator powietrza PC-VL 3067 niezastąpiony w pomieszczeniach gdzie nie ma klimatyzacji, pomieszczeniach zamkniętych, pozbawionych stałego przepływu chłodnego powietrza. Jest to cyrkulator pracujący z mocą 120 W. Ten model wentylatora odznacza się klasyczną i niezwykle elegancką stylistyką w kolorze srebrnym, metalową osłoną śmigieł oraz stabilną podstawą. Wentylator doskonale wkomponuje się w każdy styl pomieszczeń. Umożliwia regulację kąta nachylenia, dzięki czemu chłodne powietrze jest równomiernie rozprowadzane w pomieszczeniu. Posiada trzystopniową regulację prędkości pracy oraz śmigła o średnicy 50cm. Wentylator sterowany jest mechanicznie za pomocą przycisków.
Parametry produktu
| Moc | 120 W |
|---|---|
| Liczba prędkości nawiewu | 3 |
| Średnica śmigła | 50 cm |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Zabezpieczenie antypoślizgowe | Tak |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 6,3 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 3,6 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: