Nasiona Chia Helcom 1 kg X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 551696_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nasiona chia, inaczej nazywane szałwią hiszpańską. Są niskokaloryczne i odżywcze. Nasiona chia są bogate w ilości kwasów Omega 3, takich jak kwas alfa-linolenowy. Nasiona chia są również bogatym źródłem żelaza, magnezu, fosforu i cynku. Zawierają witaminę E i witaminy z grupy B.
Nasiona chia wchłaniają i zatrzymują wodę w organizmie, zapewniają długotrwałe uczucie sytości. Nasiona szałwi hiszpańskiej są również cennym źródłem błonnika.
Parametry produktu
| Typ | Całe ziarna |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | nasiona szałwi hiszpańskiej ( Salvia hispanica) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Paragwaj |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 446 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1839 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,7 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: