Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 52745_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Groszek ptysiowy, czyli złociste parzone ciasto uformowane w niewielkie kuleczki bez dodatku cukrów. Są idealnym dodatkiem do zup i kremów. Chrupiąca otoczka sprawdzi się także jako dodatek do wytrawnych sałatek. Są źródłem cennego białka.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 300 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | masa jajowa pasteryzowana, mąka pszenna,olej rzepakowy, sól |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mamut Polska SA Ulica i numer: Jana Henryka Dąbrowskiego 104 lok 3 Kod pocztowy i miasto: 60-576 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w opakowaniu w suchym i przewiewnym pomieszczeniu |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 511 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2132 kJ |
| Wielkość porcji | 8 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 0,92 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 41 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: