Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 365752
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dlaczego kawa w kawiarni zawsze smakuje najlepiej? Bo ktoś robi ją za Ciebie! Teraz jednak i Ty możesz zostać bohaterem własnej kuchni, bo masz potężny oręż w ręku – nasz nowy napój Lovege Barista o smaku migdałowym. Niezależnie od tego, czy najdzie Cię ochota na aromatyczne latte macchiato, puszyste cappuccino czy białą kawę, po prostu odpalaj ekspres i spień Lovege Barista o smaku migdałowym. Napój jest w 100% pochodzenia roślinnego, a wytwarzany jest bezpośrednio z ziaren owsa, więc teraz nawet weganin może cieszyć się pyszniutką i delikatną latte. Nasze Lovege Barista o smaku migdałowym zawiera też dodatek m.in. witaminy B12, która występuje głównie w produktach pochodzenia zwierzęcego, więc będąc vege, możesz mieć jej niedobór. Zadbaj o siebie i o planetę. Napoje, które tworzą klimat! Napój Lovege Dla Baristów o Smaku migdałowym produkowany jest bezpośrednio z ziaren owsa a nie z koncentratów. Jak zrobić idealną piankę: Przed użyciem umieść napój w lodówce, przelej napój na naczynia, spień tak, by pianka podwoiła objętość napoju. Gotową, pyszną, puchata piankę dodaj do Twojej ulubionej kawy. Temperatura podgrzewania – do max 60 stopni.
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
|---|---|
| Rodzaj | Niegazowany |
| Działanie | Witaminizujące, Orzeźwiające |
| Smak | Migdałowy |
| Składniki | Woda, migdały (2,5%), cukier, fruktoza, regulator kwasowości: fosforany potasu, wapń, stabilizator: guma gellan, sól morska, witaminy: b6, b12, d, e. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Całkowity okres przydatności do spożycia (od daty produkcji) | 12 mies. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce (4-7ºc) nie dłużej niż 4 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Cukry | 2,5 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 24 kcal |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 99 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 0,38 μg/100ml |
|---|---|
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,11 mg/100ml |
| Witamina E | 0,90 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,19 μg/100ml |
| Wapń | 60 mg/100ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: