Napój migdałowy BARISTA Inka 1L
Wystaw opinię o produkcie
Inka Barista Migdałowy to produkt zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Doskonale łączy się ze smakiem kawy, nie zmieniając go.
To wyjątkowa kompozycja smaku, witamin i wapnia oraz doskonałej spienialności, bez dodatku cukru, łącząca wszystko to, czego szukają konsumenci napojów roślinnych w produktach typu Barista.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 172286
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Inka Barista Migdałowy to produkt zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Doskonale łączy się ze smakiem kawy, nie zmieniając go.
To wyjątkowa kompozycja smaku, witamin i wapnia oraz doskonałej spienialności, bez dodatku cukru, łącząca wszystko to, czego szukają konsumenci napojów roślinnych w produktach typu Barista.
Parametry produktu
| Bez dodatku cukrów | 1 |
|---|---|
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | wapnia i witamin (B2, B12, D) |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Działanie | Witaminizujące |
| Składniki | Woda, migdały 3%, maltodekstryna, regulator kwasowości: fosforan dipotasowy, węglan wapnia, białko grochu, sól, stabilizatory: guma gellan, lecytyna słonecznikowa; witamina d, witamina b12, ryboflawina (witamina b2). produkt może zawierać inne orzechy i soję. bez dodatku cukrów. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Całkowity okres przydatności do spożycia (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grana sp. z o.o. ulica i numer: piłsudskiego 1 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
Alergeny
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
|---|---|
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Napój migdałowy z wapniem i witaminami w formie płynnej, gotowy do spożycia. by uzyskać idealną piankę, najpierw schłodź napój w lodówce, następnie tuż przed podaniem podgrzej do 60 stopni i spieniaj. |
|---|---|
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Suchy i czysty magazyn, temperatura składowania 3-30°c, po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 4 dni. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | By uzyskać idealną piankę, najpierw schłodź napój w lodówce, następnie tuż przed podaniem podgrzej do 60 stopni i spieniaj. |
Wartość odżywcza
| Cukry | 0 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Na podstawie obliczeń |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 83 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
|---|---|
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100ml |
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Ryboflawina (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: