Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 833364_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dwulatek ma zupełnie inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze niż dorosły człowiek, więc jego jadłospis powinien
NAN OPTIPRO 4 powstaje na bazie mleka krowiego, jednak jego skład został zmieniony w taki sposób,
by ułatwić Ci prawidłowe skomponowanie diety Twojego dziecka.
W porównaniu do mleka krowiego NAN OPTIPRO 4 ma między innymi niższą zawartość białka, a wyższą zawartość:
żelaza,
witaminy C,
witaminy D,
kwasów tłuszczowych omega3.
Mleko krowie nie zawiera odpowiednio wysokiego poziomu żelaza, wit. C, wit. D oraz kwasów tłuszczowych omega3.
Nasi eksperci, inspirując się badaniami nad mlekiem kobiecym, prowadzonymi już od ponad 60 lat, opracowali unikalną recepturę
NAN OPTIPRO 4, zawierającą m.in. żelazo, które przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych oraz wapń i witaminę D, wspomagające kości.
Każda porcja NAN OPTIPRO 4 to również:
Immunoskładniki cynk, żelazo i wit. D ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego dziecka
Jedynie laktoza i GOS/FOS
OPTIPRO zaawansowana technologia białka
Oleje roślinne rzepakowy i słonecznikowy
Nie zawiera oleju palmowego
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 2 roku |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 650 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | Mleko pełne (48%), mleko odtłuszczone (25%), laktoza (z mleka), oleje roślinne (olej rzepakowy, olej słonecznikowy), permeat serwatkowy (z mleka), galaktooligosacharydy (gos) (z mleka), węglan wapnia, emulgator [lecytyny (z soi)] regulator kwasowości (fosforany potasu), fruktooligosacharydy (fos), witaminy (c, b2, a, d, b12), siarczan żelaza (ii), siarczan cynku, jodek potasu |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania 1. umyj starannie ręce. 2. umyj dokładnie kubek. wygotuj przez 5 minut. przykryj do chwili użycia. 3. zagotuj wodę pitną, pozostaw do ostygnięcia. 4. kieruj się tabelą karmienia. najpierw wlej ostudzoną do temp. 37°c wodę do wygotowanego kubka. następnie dodaj proszek posługując się wyłącznie załączoną miarką, ostrożnie usuwając nadmiar proszku. 5. upewnij się, że miarka jest sucha. szczelnie zamknij torebkę po każdym użyciu. przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. 6. wymieszaj aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku. sprawdź temperaturę posiłku przed karmieniem dziecka. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 484 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2027 kJ |
| Wielkość porcji | 25 ml |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21,9 g |
| Cukry | 62,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 62,5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,8 mg/100g |
|---|---|
| Wapń | 916 mg/100g |
| Witamina A | 433 μg/100g |
| Witamina B12 | 2,9 μg/100g |
| Cynk | 5,4 mg/100g |
| Jod | 130 μg/100g |
| Witamina C | 110 mg/100g |
| Witamina D | 7,6 μg/100g |
| Żelazo | 8,7 mg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: