Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 940328_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
NAN OPTIpro® 1 to mleko
początkowe opracowane
z myślą o potrzebach
niemowląt od urodzenia,
które z róznych przyczyn
nie mogą być karmione piersią.
Jest odpowiednie także jako
uzupełnienie karmienia piersią,
jeśli zaistnieje taka potrzeba.
NAN OPTIpro® 1 dostarcza
Twojemu dziecku wszystkich
składników pokarmowych
niezbędnych do prawidłowego rozwoju.
60 lat badań nad mlekiem kobiecym
zainspirowało ekspertów Nestlé
do stworzenia unikalnej kompozycji
NAN OPTIpro® 1, która zawiera:
DHA* – niezbędny nienasycony kwas
tłuszczowy z rodziny omega-3
*zawiera DHA (zgodnie z wymogiem
prawnym dotyczącym wszystkich preparatów
do początkowego żywienia niemowląt)
B.lactis – kultury bakterii
Wyłącznie laktozę – podstawowy cukier wystepujący
w mleku kobiecym
Oleje roślinne – słonecznikowy i rzepakowy
Nie zawiera oleju palmowego
Po zakończeniu karmienia mlekiem początkowym NAN OPTIpro® 1, skonsultuj z lekarzem kontynuację karmienia mlekiem następnym NAN OPTIpro® 2 dostosowanym do potrzeb żywieniowych niemowląt
powyżej 6. miesiąca życia.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Początkowe |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 650 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | Odmineralizowana serwatka (z mleka), mleko odtłuszczone, oleje roślinne (olej słonecznikowy, olej rzepakowy), laktoza (z mleka), cytrynian wapnia, cytrynian potasu, olej rybi, olej z mortierella alpina, chlorek magnezu, wodorotlenek potasu emulgator [lecytyny (z soi)], chlorek potasu, dwuwinian choliny, regulator, kwasowości (kwas cytrynowy), lfenyloalanina, fosforan sodu, chlorek sodu witaminy (c, e, niacyna, kwas pantotenowy, b1, a, b2, b6, kwas foliowy, k, d, biotyna, b12), wodorotlenek wapnia, tauryna, l-histydyna, inozytol, siarczan żelaza (ii), siarczan cynku, nukleotydy, l-karnityna, kultury bakterii bifidobacterium lactis, siarczan miedzi (ii), siarczan manganu, jodek potasu, białko serwatkowe (z mleka), selenian (vi) sodu |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania 1. umyj starannie ręce. 2. umyj dokładnie butelkę, smoczek i nakrętkę. wygotuj przez 5 minut. przykryj do chwili użycia. 3. zagotuj wodę pitną, pozostaw do ostygnięcia. 4. kieruj się tabelą karmienia. najpierw wlej ostudzoną wodę do butelki. następnie dodaj proszek posługując się wyłącznie załączoną miarką, ostrożnie usuwając nadmiar proszku. 5. upewnij się, że miarka jest sucha. szczelnie zamknij torebkę po każdym użyciu. przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. 6. zakręć butelkę i potrząsaj nią, aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku. sprawdź temperaturę mleka przed karmieniem dziecka. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2174 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 520 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27,6 g |
| Cukry | 58,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 58,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 50 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,06 mg/100g |
|---|---|
| Fosfor | 185 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 4,2 mg/100g |
| Magnez | 44 mg/100g |
| Mangan | 0,1 mg/100g |
| Miedź | 0,42 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 4 mg/100g |
| Potas | 660 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,4 mg/100g |
| Selen | 30 μg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,5 mg/100g |
| Wapń | 330 mg/100g |
| Witamina A | 470 μg/100g |
| Witamina B12 | 1,4 μg/100g |
| Witamina E | 14 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 11 μg/100g |
| Chlor | 390 mg/100g |
| Cynk | 3,7 mg/100g |
| Jod | 110 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 100 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,3 mg/100g |
| Witamina C | 80 mg/100g |
| Witamina D | 11,7 μg/100g |
| Witamina K | 40 μg/100g |
| Żelazo | 2,4 mg/100g |
| Sód | 165 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: