Naczynie prostokątne z pokrywą 8,6l - Excellent
Wystaw opinię o produkcie
Naczynie żaroodporne z pokrywą przeznaczone jest do pieczenia we wszystkich typach piekarników, podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej, a także przechowywania żywności w zamrażalniku i lodówce. Wytrzymuje temperatury od -40 do +300°C. Można myć w zmywarce. Naczynie o podwójnej funkcjonalności: może być używane jako naczynie z pokrywą lub służyć jako 2 osobne brytfanny. Pojemnośc podstawy naczynia: 3,6l; pojemność pokrywy: 5l.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 71215
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Naczynie do zapiekania |
|---|---|
| Materiał wykonania | Szkło |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Kolor | Bezbarwny |
| Pojemność | 8,6 l (dm?) |
| Waga jednostkowa brutto | 4,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Wymiary (SxWxG) | 26,5 x 17 x 42 cm |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Można używać w piekarniku, Można używać w mikrofalówce, Pokrywa |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: