Forma Tefal Delibake prostokątna 36x24cm
Wystaw opinię o produkcie
Z formą prostokątną Delibake ciesz się słodkim smakiem sukcesu w nawet najdelikatniejszych wypiekach! Prosty system delikatnego wyjmowania wypieków z formy i łatwa w czyszczeniu nieprzywierająca powłoka sprawiają, że pieczenie staje się przyjemniejsze - dzięki czemu Twoja kreatywność może rozwinąć skrzydła!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 144700
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
| Temperatura maksymalna | 250 °C |
| Kolor | Szary, Czerwony |
| Waga jednostkowa brutto | 0,93 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Wymiary (SxWxG) | 275 x 82 x 390 mm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: