MyFood Krewetki białe (Litopenaeus vannamei) 31-40 szt./lb blanszowane obrane z ogonem, produkt głęboko mrożony, glazurowane, masa netto: 750 g/1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Krewetki blanszowane (Litopenaeus vannamei) 31-40 szt./lb obrane z ogonem, głęboko mrożone, glazurowane
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 877622
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | KREWETKA biała (SKORUPIAKI) Litopenaeus vannamei 91%, woda, stabilizator: E451; sól, substancja konserwująca: E223 (SIARCZYNY). |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Glazura | 25 % |
| Stopień obrania | Obrana, z ogonkiem |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Liczba sztuk w kilogramie | 78 szt. |
| Obróbka termiczna | Blanszowana-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Indie |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Litopenaeus vannamei |
| Masa netto (bez glazury) | 750 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: