MyFood Kałamarnica Humboldta macki gotowane cięte w kawałki (Dosidicus gigas), glazura: 20%, 800g/1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Macki kałamarnicy cięte w kawałki, gotowane.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 558028
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Kałamarnica Humboldta Dosidicus gigas 99% (MIĘCZAKI), sól, kwas: E330, regulator kawasowości: E331. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Południowo-wschodnia część Oceanu Spokojnego |
| Glazura | 20 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | Cięte |
| Liczba sztuk w kilogramie | 100 szt. |
| Obróbka termiczna | gotowana-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Peru |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Haki ciągnione |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Masa netto (bez glazury) | 800 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: