MyFood Kalmary surowe cięte w paski, glazura: 20%, 800 g/1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Kalmar obrany i oczyszczony, surowy i cięty na paski, z elementami główek/odnóży, o typowej barwie białej od wewnątrz i biało, brązowo, różowej na wierzchu. Kalmary są , bez chemicznych dodatków, soli, glazurowane
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 681494
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Kalmar krótkopłetwy japoński (todarodes pacificus) 100% |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Spokojnego |
| Glazura | 20 % |
| Stopień obrania | Obrana, z ogonkiem |
| Stopień rozdrobnienia | Paski |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Todarodes pacificus |
| Masa netto (bez glazury) | 800 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: