Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901273022247
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Musztarda podkowiańska VITAPOL to jedna z naszych najbardziej popularnych musztard o lekko ostrym smaku. Jej charakterystyczny aromat to efekt udanej kompozycji specjalnej odmiany gorczycy oraz starannie dobranych przypraw. Jest idealnym dodatkiem do kanapek, mięs i wędlin. Idealna konsystencja sprawia, że wyśmienicie nadaje się także do dekoracji potraw i przekąsek.
Naszą musztardę nazwaliśmy na cześć magicznego miejsca, w którym mieściła się przez ponad 30 lat siedziba firmy – Podkowy Leśnej.
Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Bez glutenu.
Warunki przechowywania
Przechowywać w zacienionym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Składniki
gorczyca biała i czarna, woda, cukier, ocet, sól, przyprawy
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 414/99 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 13.7 g |
| Cukry | 13.7 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 3.9 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: