Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901273022216
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Musztarda z miodem to ciekawe połączenie charakterystycznego smaku gorczycy z subtelną słodzyczą miodu pozyskanego z mazurskich pasiek. Produkt ten zachwyci nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Gładka i gęsta konsystencja musztardy sprawia, że sprawdza się idealnie jako dodatek do mięs i wędlin oraz jako składnik sosów i dressingów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w zaciemnionym i chłodnym miejscu
Składniki
GORCZYCA biała i ciemna, woda, miód wielokwiatowy - Polska (17%), ocet, sól, przyprawy smakowe
Alergeny
GORCZYCA
Możliwe alergeny
GORCZYCA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 615/147 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.4 g |
| Węglowodany | 25.6 g |
| Cukry | 25.6 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 3.9 g |
| Sól | 4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: