Musztarda delikatesowa 2,5kg Prymat GastroLine
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 390653
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Musztarda delikatesowa Prymat to jeden z ulubionych wariantów smakowych z naszej oferty. Przez swój delikatny smak wykorzystywana jest często jako składnik sosów do sałatek. Jako samodzielny sos stosowana jest do urozmaicenia smaku hot-dogów, zapiekanek czy burgerów. Dodana do marynaty sprawi, że mięso będzie bardziej kruche, natomiast dodana do sosu, zapobiegnie jego zważeniu. Musztarda delikatesowa Prymat jest uniwersalnym dodatkiem do potraw, pasuje w zasadzie do każdego rodzaju mięsa. Można z jej udziałem przygotowywać dania z drobiu, wieprzowiny, jagnięciny, a także ryb. Świetnie łączy się z warzywami, doskonale komponuje z serami, stosuje się ją również jako dodatek do wytrawnych wypieków.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, gorczyca biała, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakt z kurkumy. |
|---|---|
| Rodzaj | Delikatesowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,5 g |
| Waga jednostkowa brutto | 2,63 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 110 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 459 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 6,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: