Musztarda czeska 2,5kg Prymat GastroLine
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 421573
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Musztarda czeska Prymat to wyjątkowe połączenie białej i czarnej gorczycy, dzięki któremu uzyskano niecodzienny słodko-ostry smak, który tak bardzo cenią nasi konsumenci. Cechą charakterystyczną tej musztardy jest nie tylko jej zaskakujący, pobudzający zmysły smak, ale również atrakcyjny wygląd, który zapewniają widoczne cząstki białej i czarnej gorczycy. Co istotne, nasze musztardy nie zawierają konserwantów.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, cukier, ocet spirytusowy, gorczyca biała, gorczyca czarna, sól, przyprawy, ekstrakt z kurkumy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,63 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 4 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 170 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 712 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,3 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: