Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4005967511862
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Pyszne musli dla każdego miłośnika czekolady.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania.
Składniki
Pełnoziarniste płatki OWSIANE*, pełnoziarniste płatki PSZENNE*, pełnoziarniste płatki JĘCZMIENNE*, czekolada mleczna* 7,4% (nierafinowany cukier trzcinowy*, masło kakaowe*, pełne MLEKO w proszku*, masa kakaowa*), koncentrat syropu daktylowego*, czekolada gorzka* 4,5% (masa kakaowa*, nierafinowany cukier trzcinowy*, masło kakaowe*), płatki kukurydziane* (kukurydza*, nierofinowany cukier trzcinowy*, sól morska, słód kukurydziany*), ryż ekstrudowany* (mąka z ryżu pełnoziarnistego*), kakao w proszku o odniżonej zawartości tłuszczu* 1,3%, olej kokosowy*, wiórki kokosowe*, nierafinowany cukier trzcinowy*, środek glazurujący: guma arabska*.
Alergeny
GLUTEN,MLEKO
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1645/391 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 10.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5.2 g |
| Węglowodany | 58.8 g |
| Cukry | 10.3 g |
| Błonnik | 9.2 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0.12 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: