Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4005967511565
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Pożywna mieszanka ekologicznych płatków z pełnoziarnistymi orzechami, idealna na zdrowe śniadanie lub przekąskę. Pełna wartości odżywczych i energii, dostarcza witamin, minerałów i błonnika. Doskonały wybór dla osób ceniących zdrowy styl życia i ekologiczne produkty.
Składniki
pełnoziarniste płatki pszenne*, pełnoziarniste płatki żytnie*, pełnoziarniste płatki owsiane*, pełnoziarniste płatki jęczmienne*, płatki kukurydziane* ( kukurydza*, nieprzetworzony cukier trzcinowy*, sól morska, słód kukurydziany), prażone orzechy laskowe, miód*, prażone migdały, orzechy nerkowca*, gryka*, nasiona słonecznika*, nieprzetworzony cukier trzcinowy*, olej słonecznikowy*, cynamon*, syrop kukurydziany*. *Produkt rolnictwa ekologicznego
Alergeny
GLUTEN,ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1666/396 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 10.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.4 g |
| Węglowodany | 59.7 g |
| Cukry | 8.7 g |
| Błonnik | 9.9 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0.22 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: