Mus borówka, banan, ryż BIO 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4260133232624
Opis produktu
Opinie o produkcie
Naturalnie słodka kompozycja owoców i zbóż, wspierająca prawidłowe trawienie. Lekka i odżywcza przekąska dla każdego.
Warunki przechowywania
Raz otwartą tubkę należy przechowywać maksymalnie do 48 godzin zakręconą w lodówce.
Składniki
przecier z bananów* 84%, przecier z borówek* 14%, mąka ryżowa* 2%, koncentrat soku z cytryny. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0,11 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 375 kJ /89 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | g |
| Węglowodany | 19 g |
| Cukry | 15 g |
| Błonnik | 2.2 g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: