Mus arbuz, truskawka, jabłko, gruszka, melon, ryż BIO 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4260133231832
Opis produktu
Opinie o produkcie
Połączenie owoców z ryżem zapewnia lekkość i delikatność. Idealne źródło naturalnej energii i błonnika.
Warunki przechowywania
Raz otwartą tubkę należy przechowywać maksymalnie do 48 godzin zakręconą w lodówce.
Składniki
przecier jabłkowy* (35%), przecier gruszkowy* 25%, przecier truskawkowy* (20%), sok z arbuza* 9%, sok z melona kantalupa* 9%, mąka ryżowa* 2%. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0,11 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 248 kJ / 59 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 9.1 g |
| Błonnik | 1.9 g |
| Białko | 0.7 g |
| Sól | g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: