Müller Mix jogurt śmietankowy z Choco Waffles 130g
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt aromatyzowany o smaku śmietankowym z 6 % wafelków z kremem kakaowym w czekoladzie mlecznej (54% - w wafelkach kakaowych) i 4% wafelków z kremem mlecznym w białej czekoladzie (54% - w wafelkach z kremem mlecznym).
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1020787
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt aromatyzowany o smaku śmietankowym z 6 % wafelków z kremem kakaowym w czekoladzie mlecznej (54% - w wafelkach kakaowych) i 4% wafelków z kremem mlecznym w białej czekoladzie (54% - w wafelkach z kremem mlecznym)
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy |
| Składniki | Jogurt, woda, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka pszenna, tłuszcz palmowy, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa 0,5 %, skrobia pszenna, słodka serwatka w proszku (z mleka), substancja glazurująca: guma arabska; glukoza, laktoza (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia kukurydziana, emulgator: lecytyna sojowa; syrop cukru skarmelizowanego (cukier, woda), sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, aromat. może zawierać jaja, orzeszki ziemne i orzechy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 130 g |
| Pojemność | 130 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: muller dairy polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: jasielska 7a kod pocztowy i miasto: 60-476 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 133 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 559 kJ |
| Wielkość porcji | 130 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,8 g |
| Cukry | 13,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: