Jogurt Mix Wanilia Choco Balls 130g
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt o smaku waniliowym z 9,2% kulek zbożowych w czekoladzie mlecznej i białej czekoladzie (48% czekolady mlecznej, 30% białej czekolady – w kulkach zbożowych).
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1079736
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt o smaku waniliowym z 9,2% kulek zbożowych w czekoladzie mlecznej i białej czekoladzie (48% czekolady mlecznej, 30% białej czekolady – w kulkach zbożowych)
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Jogurt, cukier, syrop glukozowo – fruktozowy, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, mąka ryżowa, mąka pszenna pełnoziarnista, miazga kakaowa, substancja glazurująca: guma arabska, słód jęczmienny, emulgator: lecytyny sojowe, słodka serwatka w proszku (z mleka), laktoza (z mleka), sól, białka mleka, barwnik: karoteny, wanilia w proszku, aromat. może zawierać: jaja, orzeszki ziemne, oraz orzechy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 130 g |
| Pojemność | 130 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: muller dairy polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: jasielska 7a kod pocztowy i miasto: 60-476 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 140 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 589 kJ |
| Wielkość porcji | 130 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,9 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 19,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: