MüLLER deser ryżowy RISO o smaku czekoladowym 200g
Wystaw opinię o produkcie
Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym. Zawartość tłuszczu w produkcie gotowym 2,5 %.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 686310
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Deser mleczno-ryżowy o smaku czekoladowym. Zawartość tłuszczu w produkcie gotowym 2,5 %.
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Ryżowy |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Składniki | mleko pełne, maślanka, woda, cukier, ryż (6,3 %), czekolada w proszku 2,2 % (cukier, kakao), czekolada 0,1 %, dekstroza, jaja, sól, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego, guma guar; aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Muller Dairy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Ulica i numer: Jasielska 7a Kod pocztowy i miasto: 60-476 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 110 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 462 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 12,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 18,3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: