MüLLER deser ryżowy RISO o smaku czekoladowo-orzechowym 200g
Wystaw opinię o produkcie
Deser mleczno-ryżowy z wsadem o smaku czekoladowym i orzechów laskowych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 606080
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Deser mleczno-ryżowy z wsadem o smaku czekoladowym i orzechów laskowych
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Ryżowy |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Orzechowy |
| Składniki | Mleko pełne, maślanka, woda, ryż 6,7%, cukier, czekolada w proszku 1,6% (cukier, kakao w proszku 32% - w czekoladzie), jaja, czekolada 0,1%, glukoza, miazga z orzechów laskowych 0,3%, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego, guma guar, karagen; sól, aromat. może zawierać inne orzechy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: muller dairy polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: jasielska 7a kod pocztowy i miasto: 60-476 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 109 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 460 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 11,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 17,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: