Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 952952
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
"Produkt wieprzowo-drobiowo-wołowy, parzony, homogenizowany
w osłonce niejadalnej."
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Mieszany |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka, mięso wieprzowe 9%, skórki wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, mięso wołowe 3%, kasza manna (gluten), mąka pszenna, sól, białko sojowe, przyprawy (zawierają: seler), aromaty i ekstrakty przypraw; substancja zagęszczająca: e407; stabilizatory: difosforany, trifosforany; cukier, wzmacniacz smaku: e621, przeciwutleniacze: askorbinian sodu, kwas askorbinowy; regulator kwasowości: e331, e262; barwnik: e120; błonnik ziemniaczany, substancja konserwująca: e250. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,4 - 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sokołów sa ulica i numer: aleja 550-lecia 1 kod pocztowy i miasto: 08-300 sokołów podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 168 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 699 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: