Parówki drobiowe do hot-dogów ok. 1 kg Indykpol
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa drobiowa drobno rozdrobniona, wędzona, parzona.
Produkt bez osłonki.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 526226
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Indyk, Kurczak |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso oddzielone mechanicznie 44% (w tym: z indyka 34%, z kurczaka 10%), mięso z indyka 25%, woda, tłuszcz drobiowy, substancje zagęszczające: E1422, E412; regulator kwasowości: mleczan sodu; skóry drobiowe, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, sól, białko sojowe, maltodekstryna, błonnik ziemniaczany, stabilizatory: E450; wzmacniacz smaku: E621; przeciwutleniacze: E300, E316; substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać: mleko, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,9 - 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Indykpol SAUlica i numer: ul. Jesienna 3Kod pocztowy i miasto: 10-370 Olsztyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: