'Montgras De Vine Reserva Cabernet-Sauvignon Wino czerwone wytrawne 13,5% 0,75 l
Wystaw opinię o produkcie
Czy wiesz, że AMPELOGRAFIA to nauka, która pozwala identyfikować różne odmiany winorośli na podstawie kształtu ich liści?
CABERNET SAUVIGNON ma małe, zaokrąglone liście z wyraźnymi płatami, które zachodzą na siebie, tworząc okrągłe przestrzenie. Wina produkowane z tych małych, intensywnie zabarwionych gron, mają znakomitą strukturę, świetną koncentrację i intensywną barwę.
Podawać w temperaturze 16?-18?C.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 224219
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso grillowane, Mięso pieczone, Sery, Mięso duszone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O. |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Region pochodzenia | Valle Central |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2023-12-31 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CASTEL FRERES sp. z o.o.Ulica i numer: ul. St.Bodycha 97Kod pocztowy i miasto: 05-816 Michałowice-Reguły PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: