'LE SOFORE Nero d'Avola Wino czerwone wytrawne 13% 0,75 l
Wystaw opinię o produkcie
Nero d’Avola jest najważniejszym i najczęściej uprawianym szczepem winogron na Sycylii. Produkowane z niego wino ma atramentowo czerwony kolor; bukiet złożony z aromatów czereśni i jagód. Wyczuwalne są delikatne taniny. Wino jest znakomitym towarzyszem dań kuchni śródziemnomorskiej, grillowanych, czerwonych mięs i dojrzałych serów. Podawać w temperaturze pokojowej.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 440170
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Nero d’Avola |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso grillowane, Czerwone mięso, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGT |
| Rok produkcji | 2018 |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Sycylia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CASTEL FRERES sp. z o.o.Ulica i numer: ul. St.Bodycha 97Kod pocztowy i miasto: 05-816 Michałowice-Reguły PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: