'Monte Santi Frizzante Mojito Moscato 10 % alk. 0,75 L
Wystaw opinię o produkcie
aromatyzowane wino z soku winogronowego półmusujące o smaku mojito,
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 785682
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Nie dotyczy - wino owocowe |
| Rodzaj | Owocowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
| Składniki | Wino z soku winogronowego; cukier; zagęszczony sok z jabłka i limonki; |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 6 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jnt group s.a sp.k ulica i numer: sienkiewicza 68 kod pocztowy i miasto: 95-082 dobroń pl |
| Krótki opis marketingowy | Aromatyzowane wino z soku winogronowego półmusujące o smaku mojito, gazowane |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: