'Wino Riunite LAMBRUSCO EMILIA 750 ML
Wystaw opinię o produkcie
BEV_LAMBRUSC_DELL_EMIL_CZ_SL_0,75L
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 57611
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Czerwone, lekko musujące, słodkie wino włoskie z prowincji Emilia, produkowane przez istniejącą od 1950r. Cantine Riunite. Posiada apelację IGT.
charakteryzuje je rubinowy kolor, z fioletowymi refleksami, głęboki, owocowy bukiet, delikatny, dobrze zbalansowany smak.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGT |
| Zawartość alkoholu | 7,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,29 kg |
| Region pochodzenia | Emilia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: