Monini Sos pesto Zucchine e Limone 190g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 215738
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyjątkowe w smaku, pesto z cukinii i cytryny, wykonane z najwyższej jakości składników na bazie oliwy z oliwek Monini.
Parametry produktu
| Smak | cukinia, cytrynowy |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Przeznaczenie | Dania z makaronu, kanapki, wędliny, mięsa, przękąski |
| Składniki | Cukinia 45%, bazylia 18,8%, oliwa z oliwek monini 17,6%, woda, ser parmigiano reggiano pdo (mleko, sól, podpuszczka), orzechy nerkowca 3%, cebula, skórka cytrynowa 2%, sól, aromat naturalny, czosnek, koncentrat soku cytrynowego 0,5%, czarny pieprz, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. może zawierać orzeszki ziemne lub inne orzechy z drzew orzechowych. |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: monini polska sp. z o.o. ulica i numer: marcelińska 90 kod pocztowy i miasto: 60-324 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 196 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 195 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 815 kJ |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,3 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19,2 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,9 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: