Flying Goose Brand Sos chili sriracha z konopią 200ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 481610
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sos chili Sriracha słynny na całym świecie azjatycki ostry sos, o konsystencji zbliżonej do swojskiego keczupu. Podstawą sosu Sriracha jest przecier z papryczek chili, który wraz z czosnkiem decyduje o niepowtarzalnym, pikantnym smaku.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Chili |
| Smak | Chili, Pikantny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Do dań kuchni azjatyckiej i orientalnej, a także do sushi |
| Składniki | Zielona papryka chili (61%), cukier, sól, czosnek, woda, stabilizator: guma ksantanowa (e415); regulatory kwasowości: kwas octowy (e260), kwas cytrynowy (e330); olej z nasion konopi (0,2%), substancja konserwująca: sorbinian potasu (e202). |
| Zawartość netto | 200 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kk polska sp z o.o. ulica i numer: działkowców 15 dok 50-51 kod pocztowy i miasto: 84-230 rumia pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1080 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w przeciągu kilku tygodni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 118 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 502 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 7,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: